BITCOIN UTRZYMUJE SIĘ POWYŻEJ KRYTYCZNEGO POZIOMU WSPARCIA, JAKO ŻE BYKI CELUJŠ 14,000$

BITCOIN UTRZYMUJE SIĘ POWYŻEJ KRYTYCZNEGO POZIOMU WSPARCIA, JAKO ŻE BYKI CELUJŠ 14,000$

Bitcoin zyskał dziś trochę na popularności pomimo intensywnej sprzedaży na giełdzie. Potwierdza to, że narracja na jego temat jest obecnie całkowicie oddzielona od tradycyjnych aktywów. Udało jej się również ustanowić nowe roczne wzloty dziś rano, kiedy wzrosła do 13,500 dolarów.

Jeśli nadal będzie utrzymywał się powyżej swojego bliskiego oporu – 13.200 dolarów – krypto może wkrótce nabrać dalszego rozpędu, który doprowadzi go do 14.000 dolarów.

Jest to intensywny poziom oporu, który prawdopodobnie spowolni wznoszenie się Bitcoin’a. Jeden z analityków zauważył, że obserwuje spadek płynności na poziomie 13.000 dolarów, zanim jeszcze wzrośnie.

Bitcoin miga dziś oznaki intensywnej siły. Podczas gdy Ethereum i większość innych altcoinów albo konsoliduje, albo dryfuje niżej, BTC po prostu ustawia nowy rekord na 2020 r., ponieważ jego byki dążą do osiągnięcia pułapu 14 000 USD.

Ethereum od późnego czasu osiąga słabsze wyniki niż Bitcoin, ale ma też tendencję do pozostawania w tyle dzień lub dwa, gdy kryptoński punkt odniesienia przesuwa się wyżej.

W związku z tym, ETH i altcoiny mogą w pewnym momencie zacząć gwałtownie rosnąć jeszcze dziś lub jutro – zakładając, że rajd BTC pozostanie nienaruszony.

Jeden z analityków zauważa teraz, że spodziewa się, że w najbliższym czasie BTC zauważy lekkie turbulencje, zauważając, że spadek do 13.000 dolarów byłby „zdrowy“. Zauważa on również, że przerwa poniżej tego poziomu zakończyłaby tendencję wzrostową Bitcoina.

BITCOIN PCHA SIĘ WYŻEJ WRAZ Z KONSOLIDACJĄ ZAGREGOWANEGO RYNKU

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 3% przy obecnej cenie 13.420 dolarów. Oznacza to poważny wzrost z miejsca, w którym handlował mniej więcej dzień temu, kiedy niedźwiedzie wypchnęły go aż do 12.800 dolarów.

Wsparcie w tym zakresie okazało się znaczące i pomogło katalizować impet, który od tego czasu wysłał BTC do miejsca, w którym obecnie handluje.

ANALITYK: BTC MUSI TRZYMAĆ 13.000$ LUB RYZYKOWAĆ UTRATĘ SWOJEJ SIŁY

Jeden z analityków wyjaśnił, że 13.000 dolarów stało się obecnie kluczowym poziomem do oglądania w krótkim czasie, ponieważ uważa, że kolejny spadek poniżej tego poziomu byłby poważnym ciosem dla technicznych perspektyw Bitcoina.

Zauważa on, że knot do tego poziomu może być „zdrowy“ i pomóc w inkubacji dalej do góry nogami.

„BTC LTF. Knot w szary byłby fajnym / zdrowym imo, chcąc zobaczyć stamtąd szybki odbiór. Lose grey and I’ll be fully out of longs.“

To, jak Bitcoin kontynuuje trend w nadchodzących dniach, powinno dostarczyć pewnych spostrzeżeń na temat jego krótkoterminowych perspektyw oraz tego, czy przejście do kwoty 14.000 dolarów jest naprawdę nieuchronne.