ModiHost’s Token na żywo na HitBTC, wiodącym europejskim Bitcoinie.

ModiHost, system zarządzania hotelem, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do dostarczania gościom hotelowym spersonalizowanych doświadczeń, z dumą ogłasza, że jego żeton zostanie wprowadzony do obrotu na giełdzie HitBTC od czwartku 9 lipca.

HitBTC powstała we wczesnej fazie rozwoju łańcucha blokowego, co czyni ją jedną z najbardziej zakorzenionych i niezawodnych giełd w branży. Giełda HitBTC jest największym rynkiem handlu spot w branży z ponad 800 parami handlowymi i ponad 500 obsługiwanymi instrumentami spot, w tym Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Tron i inne.

Jak mówi Prezes Zarządu ModiHost Stephan Radwitz,

„HitBTC jest autorytetem w świecie blockchainu i jesteśmy dumni, że możemy stać się częścią tej godnej zaufania rodziny. Dzisiejsze ogłoszenie przyczyni się do znacznego zwiększenia wolumenu obrotów ModiHost’s Token, ponieważ współpracujemy z wiodącą europejską giełdą bitcoinów, HitBTC. Pomimo tego, że ten rok jest szczególnie trudny dla branży turystycznej, ModiHost kontynuuje ekspansję i osiąga kluczowe etapy“.

Zaledwie dwa tygodnie temu, Mohad diHost ogłosił dostępność swojego minimum opłacalnego produktu, ponieważ z powodzeniem znalazł się na pokładzie ponad 60 hoteli w pięciu krajach: Francja, Włochy, Hiszpania, ZEA i Indie.

Dzięki ModiHost, zamiast zmuszać hotele do zakupu i przechowywania żetonów, hotele mogą zamiast tego pożyczać żetony z prywatnych puli kredytowych na pokrycie opłat operacyjnych. Operatorzy puli muszą ustalać opłaty pobierane od hoteli na tyle niskie, by ich żetony były wypożyczane często, ale także na tyle wysokie, by zapewnić posiadaczom żetonów konkurencyjne wynagrodzenie, a jednocześnie pozostawić im wystarczający zysk. Innowacyjny system puli może również stanowić dla tych posiadaczy dodatkowe źródło dochodu.

Mechanizm puli ma kilka zalet: motywuje posiadaczy żetonów do aktywnego uczestnictwa w ekosystemie ModiHost, pozwala posiadaczom żetonów w pełni korzystać z wartości ich żetonów oraz motywuje wszystkie zaangażowane strony do promowania ModiHost, ponieważ uczestnictwo w nim dodatkowo godzi interesy posiadaczy z przyjęciem platformy.

Po wejściu w życie HitBTC ModiHost oczekuje, że zwiększy atrakcyjność platformy dla tych, którzy chcą handlować żetonami. Osiągnięcie to pozwoli również członkom społeczności ModiHost na regularne zbieranie informacji na temat aktywów kryptograficznych i ich konkurentów z osobnego, wiarygodnego źródła.

O ModiHost
ModiHost, system zarządzania hotelami, wykorzystuje moc SI, aby przenieść branżę hotelarską na kolejny etap jej rozwoju, wykorzystując SI do prowadzenia hoteli bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki technologii AI, Modihost tworzy doraźny profil klienta, dzięki czemu goście czują się wyjątkowi, przewidując swoje potrzeby i zachowania oraz automatycznie sugerując usługi, co pozwala hotelom na zwiększenie sprzedaży nawet o 25% przy jednoczesnej poprawie doświadczeń klientów. Dodatkowo eliminuje przestarzałe procedury, zmniejsza powtarzalność pracy i podnosi efektywność pracowników, co przekłada się na niższe koszty.

O HitBTC
HitBTC to kryptonimiczna giełda z ponad 800 parami handlowymi. Platforma została stworzona w 2013 roku i świadczy usługi giełdowe, powiernicze i inne usługi z nimi związane. HitBTC oferuje szereg interfejsów API, takich jak REST, WebSocket, FIX API. UI giełdy został stworzony z myślą o najbardziej wymagających i wyrafinowanych inwestorach. Użytkownicy mogą korzystać z konkurencyjnych opłat handlowych za pośrednictwem systemu Trading Fee Tier firmy HitBTC.

Zastrzeżenie: Jest to płatne stanowisko i nie powinno być traktowane jako nowe/doradztwo.